• CD ve DVD Programları
  • Dosya Paylaşımı
  • Antivirüs ve Güvenlik
  • Masaüstü-Tema Prog.
WhatsApp 2.2037.6
4.7

WhatsApp 2.2037.6

Hemen Indir Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

WhatsApp, bir süredir var olan ünlü bir mesajlaşma servisidir. Web üzerinden kullanılabilinmesine rağmen, WhatsApp hem Windows hem de Mac OS X platformları için bir masaüstü uygulaması yaptı ve kullanıma sundu. Yeni uygulama temelde telefonunuzun bir uzantısı olarak çalışır; “cihazınızdan mesaj ve konuşmaları yansıtır”.

WhatsApp Windows ve MacOS Platformları İçin

WhatsApp’ın bu yeni masaüstü sürümü, bazı kullanıcılar için harika olacak çünkü artık web tarayıcınızda herhangi bir yer kaplaması gerekmiyor.  Uygulamanın masaüstü sürümünü kullanmak, uygun yerel masaüstü bildirimleri ve daha iyi klavye kısayolları gibi avantajlarla birlikte gelir. WhatsApp uygulaması telefonunuzda ve Windows 8 veya sonraki sürümlerinde masaüstünüzde yüklü ve çalışıyor olmalıdır.

WhatsApp’ın masaüstü sürümünü kullanmak kolaydır; Uygulamayı indirip yükledikten hemen sonra, WhatsApp’ı (WhatsApp’ı açın, Menü’ye tıklayın ve WhatsApp Web’i seçin) kullanarak telefonunuzdaki QR kodunu ekrana taramanız yeterlidir. Daha sonra, tanındığı anda, masaüstü uygulaması hesabınıza bağlanır.

Masaüstü uygulamasının mesajları senkronize etmek için mobil cihazınızı kullanması nedeniyle, aşırı veri kullanımından kaçınmak için Wi-Fi’ye bağlı olduğundan emin olmanız en iyisi olacaktır.

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
WhatsApp 2.2037.6 için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü