Xara Web Designer 12.6.2.49603
Xara Web Designer

Xara Web Designer 12.6.2.49603

Xara Web Designer ile kodlama bilgisine sahip olmadan Web Siteleri yapabilirsiniz. Xara Web Designer, daha önce kullandığınız herhangi bir web tasarım yazılımından farklıdır; size tamamen sayfa tasarım özgürlüğü sağlayan, HTML becerileri gerektirmeyen, kolay kullanımlı şablon tabanlı bir programdır.


Xara Web Designer Yapımcılarının Program Hakkındaki Açıklamaları

Geleneksel web yazma araçları, metin düzenleri oluşturmak için tasarlanan ve birkaç grafik özelliği sağlayan HTML editörleridir. Yine de, modern web sitelerinin çoğunun grafiksel nitelikte olduğu açıktır. Tek bir araç kullanarak, herhangi bir şeyi – metin, grafikler, fotoğraflar – sayfada herhangi bir yere dahil etme özgürlüğüne sahip olmanız gerektiğine inanıyoruz. Ayrıca, sitenizi oluşturmaya giden HTML’yi bilmenize, hatta görmemize de gerek yok. Nasıl bir otomobil sürücüsünün bir motorun nasıl çalıştığını bilmesi gerekmiyorsa…

Xara Web Designer, web sayfası tasarımını baskı sayfası düzeni gibi ele alır. Güçlü sayfa düzeni ve tasarım araçlarıyla kendi sayfanızı ve site tasarımlarınızı sıfırdan oluşturabilir veya

1) Tasarımlarınızı şablonlardan seçebilirsiniz

2) Tamamen sizin hayal gücünüzle özelleştirin

3) VE yayınlayın. Bu kadar kolay…

Xara Web Designer Web Tasarımcısı’nda sayfada gördüğünüz şey tam olarak sitenizde elde ettiğiniz şeydir ve kesinlikle HTML veya Javascript becerileri gerekmez!


Not: Xara Web Designer programının nasıl kullanıldığını öğrenmek ve daha fazla bilgi almak için Buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *