World Educad 2016
World Educad – Çizim Tasarım Programı

World Educad 2016

Türk Yazılımcılar Tarafından Geliştirilen World EduCAD, çizim yapmaya yeni başlayanların kendini geliştirmek üzerine denemeler yapabileceği bir tasarım programı. Program Yayınlandığı...

Türk Yazılımcılar Tarafından Geliştirilen World EduCAD, çizim yapmaya yeni başlayanların kendini geliştirmek üzerine denemeler yapabileceği bir tasarım programı. Program Yayınlandığı gün Dünyanın önde gelen program indirme sitelerinden softpedia.com, download.com ve soft32.com gibi sitelerin editörlerinden övgüyle söz edilmiş.Programın geliştiricisi Selim Karalar yazılımın yayınlandıktan sonra başta ABD olmak üzere Kanada, Japonya, İngiltere, Kore, Brezilya, Hindistan, Almanya ve Fransa gibi ülkelerden download edildiğini ve Program sitelerinin ziyaret edildiğini belirtiyor.Programı neredeyse dünyada kullanmayan bir ülke olmadığını sözlerine ekliyor.

World EduCAD Programının dili ingilizce. Programın çıkış yeri ise Türkiye. Program www.teknoparktechnology.com sitesinde yayınlanıyor. Programın demo sürümü ücretsiz olarak indirilebilir olmakla beraber, Programın tam sürümü ve örnek tasarımlar 39 dolardan satışa sunuluyor. Program Web Sitesinde Program ile oluşturulmuş Yolcu uçağı, Otomobil, Otobüs, Gemi, Bot, Tren ve Tramvay gibi tasarımlar görülüyor. World EduCAD, Kısacası bir Çizim Programı Olmakla beraber Türkiye’den Dünyaya açılan Uluslararası boyuttaki Küresel yazılımlara bir örnek olması açısından güzel bir örnek teşkil ediyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *