• CD ve DVD Programları
  • Dosya Paylaşımı
  • Antivirüs ve Güvenlik
  • Masaüstü-Tema Prog.
Windows ISO Downloader
5

Windows ISO Downloader

Hemen Indir
Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Windows ISO Downloader, Microsoft Windows veya Microsoft Office’in çeşitli sürümleri için ISO görüntü dosyalarını indirmenizi sağlayan mükemmel bir programdır.

Windows ISO Downloader, orjinal ve en son sürümleri olan, her dilde Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 disk görüntülerini (ISO) doğrudan Microsoft’un sunucularından, ayrıca Office 2010, Office 2013, Office 2016 ve Mac için de Office indirmenin kolay ve rahat bir yolunu sunar.

Windows ISO Downloader taşınabilir bir uygulama olduğundan, kurulum gerekmez. Uygulamayı, sabit sürücünüzden veya USB flash sürücüsünden indirip çalıştırın. Uygulama, herhangi bir Windows kayıt defteri dosyasını değiştirmez veya izniniz olmadan PC’nizde herhangi bir ek dosya veya klasör oluşturmaz.

Geçmişte Microsoft, taşeronları “Digital River” aracılığıyla birçok ürün için disk görüntüleri sağladı. Bu yüklemeler 2014’ün başlarında kapatıldı. Daha sonra Microsoft, TechBench sitesindeki sınırlı sayıda indirmeler yaptı. Windows ISO Downloader TechBench sitesine erişir ve üzerinde çok sayıda gizli indirme dosyasının kilidini açar.

Windows ISO Downloader’da gezinmesi kolay basit bir kullanıcı arayüzü vardır. Ana pencere, seçim yapabileceğiniz bir Windows ve Microsoft Office sürümlerinin listesini gösterir. Tercih ettiğiniz işletim sistemini seçtikten sonra, açılır menüden bir sürüm ve dil seçin ve seçiminizi onaylayın. Windows ISO Downloader daha sonra görüntü dosyasını indirirken veya bağlantıyı panoya kopyalar arasında seçim yapmanızı sağlar.

Genel olarak, Windows ISO Downloader, birkaç tıklamayla Windows OS veya Microsoft Office için değiştirilmemiş ISO görüntü dosyalarını almanızı sağlayan kullanışlı bir araçtır. Hiçbir yapılandırma gerektirmez ve hafiftir ve kolayca gezinebilir.

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Windows ISO Downloader için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü