UltraSurf 18.01 - Yasaklı Sitelere Giriş
UltraSurf – Yasaklı Sitelere Giriş

UltraSurf 18.01 - Yasaklı Sitelere Giriş

Ultrasurf kurulumsuz yapısıyla; indirip direk olarak çalıştırabileceğiniz bir programdır. Kolay kullanımı ve ücretsiz olarak hizmet vermesiyle ön plana çıkan Ultrasurf ile yasaklı web sitelerine girebilir ve IP gizleme özelliğiyle (Proxy) güvenli internet gezintisi ve deneyimi elde edebilirsiniz.

UltraSurf – Yasaklı Sitelere Giriş
4.3 (85.71%) 7 oy

Ultrasurf bir ‘Ultrareach İnternet Corporation’ ürünüdür. Başlangıçta; bu program Çin’deki internet kullanıcılarına özgürce ve güvenle internete girmeleri için yapımıştır. Fakat daha sonra tüm dünya ülkelerinde çok sayıda indirilerek milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştır. UltraSurf, Internet sansürünü aşmak ve çevrimiçi gizliliği sağlamak için en popüler: ‘anti-sansür‘ ve ‘pro-gizlilik yazılımı durumuna kısa sürede ulaşmıştır. Bir ayda ortalama 180 ülkeden milyonlarca benzersiz tekil kullanıcı bu programı indirip kullanmaktadır.

Ultrasurf’ün Önemli Özellikleri:

  • Gizlilik: Internette online gizliliğinizi anonim olarak dolaşarak sağlayabilirsiniz. (IP adresinizi gizlemesi, tarayıcı geçmişini, çerezleri temizlemesi ve daha fazlası).
  • Güvenlik: Uçtan uça şifreleme sistemi vardır.
  • Özgürlük: Tüm yasaklı sitelere girip, özgür web dolaşımı ve program download sağlar.
  • Kullanımı: Kaliteli bilgisayar programları arasında olan UltraSurf indirildikten sonra kurulum gerektirmeden sadece çalıştırılarak kolayca kullanılır. Hızlı bağlantı sağlar.Not: Programı illegal aktivetiler için kullanmanızı önermiyoruz.

UltraSurf Firefox Eklentisi İNDİR

Alternatif Ultrasurf indirdiğiniz dosyanın şifresi: 1111 dir.

Ultrasurf Programı Nasıl Kullanılır?

Programı indirip sıkıştırılmış dosyadan (.rar veya .zip dosyasından) dışarıya (masaüstüne) çıkarın ve çift tıklayın. Programın ana penceresi açılacak ve kendi otomatik bağlantı kurmaya çalışacaktır. Bağlantı sağlanınca, “başarılı olduğunu gösteren yazı” programın açılan ana penceresi altında İngilizce olarak belirtilecek (successful) ve otomotik olarak Internet Explorer sayfası açılacaktır. Simge durumuna küçülttüğünüzde ise sağ alt köşede sarı renkli kilit resmi çıkacaktır. Ultrasurf çalışmaktadır. Bu kadar basit… Mozilla Firefox kullanıcıları ise “Ultrasurf Mozilla Firefox Eklentisini” kurmalıdırlar. Nasıl kurulur? derseniz: eklentiyi indirip; .zip yada .rar dosyasından dışarıya çıkardıktan sonra, farenizin sol tuşuyla tutup Firefox tarayıcısı içine sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Karşınıza çıkan, kurulumu tamamlamanızı isteyen bildirimi onaylayın ve Firefox’u yeniden başlatın. Bu da bu kadar kolay..

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *