• CD ve DVD Programları
  • Dosya Paylaşımı
  • Antivirüs ve Güvenlik
  • Masaüstü-Tema Prog.
TunnelBear 4.3.3
5

TunnelBear 4.3.3

Hemen Indir Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

TunnelBear internet’e  güvenli bir şekilde göz atmanızı sağlayan abonelik sistemine dayanan sanal özel ağ (VPN) hizmeti programıdır. TunnelBear, ücretsiz ve Türkçe olarak; acemi kullanıcılar da dahil olmak üzere herkese mükemmel bir hizmet sunan iyi tasarlanmış, hızlı bir VPN sağlayıcısıdır.

‘TunnelBear’ Windows PC İçin Önemli Özellikleri

Gizli olarak göz atma: Verilerinizi güven altına alın ve IP adresinizi proxy arkasında gizleyin.
İzleyicileri engelle: Yaptığınız her şeyi izleyen reklamlar, analizler, komut dosyaları, sosyal düğmeler dahil olmak üzere web sitesi izleyicilerini engelleyin.
Sansürü Atlatın: TünelBear sizi sansüre ve engellenen sitelere yönlendirebilir.

TunnelBear bir 128bit OpenVPN bağlantısı sağlar. Bu 256bit kadar iyi olmamasına rağmen, bağlantı hızlarını optimize etmeye yardımcı olur. IOS cihazlar için TunnelBear IPSec kullanır. Bu, Apple cihazlarda daha uyumludur. Ayrıca kimliğinizi daha da korumak için paylaşılan IP’leri kullanır.

TunnelBear ile çalışmaya başlamak için uygulamayı indirin, kullanıcı adı ve şifre ile kaydolarak programı kullanmaya başlayın. Abonelik hizmetlerinden birini kullanmak isterseniz, daha fazla ayrıntı sağlamanız gerekecektir.

Genel olarak, TunnelBear mükemmel bir hizmet sunuyor. En hızlı VPN sağlayıcısı değildir, ancak gizlilik konusunda endişe duyan ortalama bir PC kullanıcısı için, TunnelBear gibi bir VPN hizmetinin kullanılması kesinlikle önerilir.


Hizmetin ücretsiz sürümü 500MB veri sağlar (Twitter’da Tunnelbear hizmetini tanıtırsanız kotanız yükseltilir).

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
TunnelBear 4.3.3 için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü