• CD ve DVD Programları
  • Dosya Paylaşımı
  • Antivirüs ve Güvenlik
  • Masaüstü-Tema Prog.
Quip
0

Quip

Hemen Indir Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Quip, daha iyi çalışmanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Sohbet, dokümanlar, görev listeleri ve elektronik tabloları tek bir uygulamada birleştirerek hem hızlı hem de kolay bir şekilde işbirliği yapmayı sağlar. Quip, iOS veya Android çalıştıran bir mobil cihaz olsun, masaüstü PC veya Mac’iniz olsun, seçtiğiniz herhangi bir cihazdan dokümanlar oluşturmanızı ve paylaşmanızı sağlar.

Office Projeleri Oluşturun, Sohbet Ederek Birçok Kişiyle Beraber Çalışın

Quip taze görünümlü, modern bir tasarıma sahiptir ve temiz, basit ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Quip ile artık belgeler, görevler ve e-tablolar üzerinde kolayca ve en son verilere kimin sahip olduğundan endişe etmeden işbirliği yapabilirsiniz.

Quip Genel özellikleri:

  • Arayüz kullanımı kolay.
  • Modern dizayn.
  • Gerçek zamanlı işbirliği.
  • Sohbet ve mesajlaşma desteği.

Program ihtiyacınız olan hemen hemen her yerde birlikte çalışmanıza izin verir. Notları alabilir, market listelerini paylaşabilir, görev listeleri düzenleyebilir, ofis çalışanlarınızla dokümanları düzenleyebilir ve projelerdeki herhangi bir grup veya ekiple işbirliği yapabilirsiniz. Dokümanları paylaşmanın yanı sıra, gerçek zamanlı olarak sohbet edebilir ve mesaj gönderebilir ve kesintisiz entegrasyona sahip olduğundan, e-postaya geçmek zorunda kalmazsınız.

Genel olarak Quip, gerçekten yararlı olan güçlü bir araçtır. Temiz ve net görünümlü bir kullanıcı arabirimine sahiptir ve elektronik tablolar, PDF’ler ve Microsoft Office belgeleri için mükemmel desteğe sahiptir. Belgelerinizi Dropbox, Evernote, Google Drive, Box ve Google Dokümanlar’dan içe aktarabilir ve dışa aktarabilirsiniz. Adres defterinizi Gmail, Yahoo, Hotmail, Microsoft Outlook, Google veya iCloud’dan da içe aktarabilirsiniz. Doğru uygulandığında Quip gerçekten işleri daha iyi başarmanıza yardımcı olabilir.

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Quip için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü