• CD ve DVD Programları
  • Dosya Paylaşımı
  • Antivirüs ve Güvenlik
  • Masaüstü-Tema Prog.
Internet Explorer 11 Türkçe – Windows 7-8
0

Internet Explorer 11 Türkçe – Windows 7-8

Hemen Indir Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Microsoft’un Windows platformları için yıllardır yayınladığı Internet Explorer web tarayıcısının son sürümüdür. Windows 7 ve Windows 8 de kullanılabilen 11. versiyonu Chrome, Firefox gibi rakiplerini geride bırakmak için pek çok yenilikleriyle beraber gelmekte.

Internet Explorer 11 Türkçe

Microsoft’un Windows platformları için yıllardır yayınladığı Internet Explorer web tarayıcısının son sürümüdür. Windows 7 ve Windows 8 de kullanılabilen 11. versiyonu Chrome, Firefox gibi rakiplerini geride bırakmak için pek çok yenilikleriyle beraber gelmekte.

Öncelikle bilgisayarınızda işletim sisteminiz için yayınlanan en son sürüm web tarayıcısını kullanmanızı güvenliğiniz için gerekli olduğunu hatırlatmak isteriz.

Günümüzde yüksek çözünürlüklü ekrana sahip bilgisayarlar kullanılmaya başlandığını ve yaygınlaştığını göz önüne alırsak; Internet Explorer 11 web tarayıcısı, ekranınızda en doğru ölçeklendirme yapabilme özelliğine sahiptir.

Internet Explorer‘ın diğer önemli bir özelliği de düşük performansa sahip bilgisayarlarda da hızlı bir şekilde çalışabilirliğidir.

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Internet Explorer 11 Türkçe – Windows 7-8 için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü