İndirme ayrıntıları

grepWin ile dosyalarınızın içindeki kelimeleri zahmetsizce arayın. Klasörleriniz içindeki pek çok dosyanız  olduğunu varsayalım. Siz de bir kelime yada kelime grubunu aramak ve de hatta aradığınız kelime veya kelime grubunu değiştirmek istiyorsunuz. Görüldüğü kadarıyla elle tek tek aramak ve işlem yapmak çok zor görünüyor di mi! İşte burada grepWin "Dosya içinde kelime arama programı" devreye giriyor. grepWin ile dosyalarınızı açmanıza bile gerek kalmadan kelimelerinizi aratıp bulursunuz ve isterseniz kelime ile değiştirme yapabilirsiniz.

grepWin 'Dosya İçinde Kelime Arama Programı'nın Özellikleri:

  • grepWin, seçili klasörleri kolayca aramak için işlev içerik menüsüne bir giriş ekler.
  • Başladıktan sonra, grepWin aramayı özelleştirmenize veya birçok şekilde değiştirmenize izin verir. Örneğin, aramayı belirli dosya boyutlarına, dosya türlerine vb. sınırlandırabilirsiniz (ve belki de yapmanız gerekir).
  • Normal ifadeler bazen karmaşık hale gelebildiğinden, grepWin en çok kullandığınız ifadeleri ön ayar listesine eklemenizi sağlar.
  • Bazı hazır ayarları ekledikten sonra, ön ayarları iletişim kutusundan kolayca tekrar alabilirsiniz.

Başarılı bir arama yaptıktan veya değiştirdikten sonra, eşleşen dosyalar iletişim kutusunun altında listelenir. Dosya listesi daha çok ortak Windows gezgini gibi davranır. Bu, çift tıklamanın dosyayı açacağı anlamına gelir ve sağ tıklandığında o dosya için varsayılan işlev menüsü gösterilir.


grepWin 64bit sürümünü indirmek için BURAYI tıklayın.

grepwin-logo
Bilgiler
Eklenme 2021-01-25
Son Değişiklik 2021-04-06
Sürüm 2.0.7
Boyut 1.05 MB
Değerlendirme
(0 oy)
Ekleyen Administrator
Sistem MS Windows
İndirilme 28
Lisans Ücretsiz
Dil İngilizce
Joomla SEF URLs by Artio