• CD ve DVD Programları
  • Dosya Paylaşımı
  • Antivirüs ve Güvenlik
  • Masaüstü-Tema Prog.
Google Backup and Sync (Google Drive) 3.53.3404.7585
0

Google Backup and Sync (Google Drive) 3.53.3404.7585

Hemen Indir Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Google Yedekleme ve Senkronizasyon aracı, Google Drive ve Google Fotoğraflar masaüstü yükleyicinin yerini alır. Bu araç, kullanıcıların çeşitli dahili ve harici depolama kaynaklarından video, fotoğraf ve her türlü dosyayı senkronize etmelerine olanak tanır.

Google Backup and Sync (Google Drive) ile “verilerinizi buluta yükleme ve çevrimdışı olarak kullanma”

Google’ın Yedekleme ve Senkronizasyonu, tüm öğelerinizi oluşturabileceğiniz, paylaşabileceğiniz, işbirliği yapabileceğiniz ve saklayabileceğiniz bir yerdir. İster ortak araştırma projesinde bir arkadaşınızla çalışıyor olun, sevgilinizle bir özel gün planlayın veya ev arkadaşlarınızla bir bütçe hazırlayın, bunu Google Backup and Sync ile yapabilirsiniz. Videolar, fotoğraflar, Google Dokümanlar, PDF‘ler ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm dosyalarınızı yükleyebilir ve bunlara erişebilirsiniz.

Genel Özellikleri Şunlardır:

  • Oluştur ve işbirliği yap. Google Dokümanlar doğrudan Google Drive‘a yerleştirilmiştir, böylece doküman, e-tablo ve sunularda gerçek zamanlı olarak başkalarıyla çalışabilirsiniz.
  • Her şeyi güvenli bir yerde saklayın ve herhangi bir yere erişin (özellikle hareket halindeyken). Web sitenizde, evinizde, ofiste, işlerinizi yaparken ve tüm cihazlarınızda istediğiniz yere erişebilirsiniz.
  • Her şeyi ara. Anahtar kelimeye göre arama yapın ve dosya türüne, sahibine ve daha fazla özelliklere göre filtreleyin. Yazılım, Optik Karakter Tanıma (OCR) teknolojisini veya görüntü tanıma özelliğini kullanan görüntüleri kullanarak taranmış belgelerindeki metni bile tanıyabilir.

Bu yazılımı çalıştırmak için Microsoft Visual C ++ 2008 SP1 Yeniden Dağıtılabilir Paketi’ni yüklemeniz gerekebilir.

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Google Backup and Sync (Google Drive) 3.53.3404.7585 için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü