• CD ve DVD Programları
  • Dosya Paylaşımı
  • Antivirüs ve Güvenlik
  • Masaüstü-Tema Prog.
Ghostery
0

Ghostery

Hemen Indir Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Ghostery, çevrimiçi gizliliğinizin daha fazla kontrolünü sağlayan ve dolayısıyla web’de daha güvenli gezinmeyi sağlayan küçük ama güçlü bir eklentidir. Chrome’un Ghostery uzantısı, reklamverenlerin, sosyal medyanın ve diğer çevrimiçi hizmetlerin çevrimiçi sörf ve alışveriş alışkanlıklarınızı toplamasını ve saklamasını önler.

Ghostery’in Akıllı Engelleme özelliği WEB sayfa yüklemesini hızlandırır ve sayfa kalitesi kriterlerini karşılamak için izleyicileri otomatik olarak engelleyip engelini kaldırarak sayfa performansını optimize eder.

Ghostery Chrome eklentisinin tasarım ve renk şemasını kolayca görüntüleyebilir ve anlayabilirsiniz. Uzantı, hafifçe şeffaf olan ve kesintiye uğramamak için, üzerinde bulunduğunuz web sayfasıyla iyi uyumlu bir balon ile sizi uyaracaktır.

Ghostery’un bağlantıları çok iyi bir şekilde birbirine bağlasa da, bu durum bazı web sitelerinin görüntülenebilir olmamasına neden olma eğilimindedir. Bu olursa, engellenen her bir izleyiciyi, sorunun nedenini anlamak için ayrı ayrı test etmeniz gerekebilir ve bu açıkça zaman alabilir. Genel olarak, Chrome’un Ghostery uzantısı, göz atma konusunda size iyi bir denetim sağlayan yüksek kaliteli bir güvenlik hizmeti sunar.

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Ghostery için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü