• CD ve DVD Programları
  • Dosya Paylaşımı
  • Antivirüs ve Güvenlik
  • Masaüstü-Tema Prog.
Ellp
0

Ellp

Hemen Indir Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Mobil cihazlarınızı, uygulamalarınızı ve bilgisayarlarınızı ve çalıştırdıkları çok sayıdaki görevi yönetmek biraz zor olabilir. Çok sayıda sosyal medya hesabı, çeşitli bilgisayar aygıtları ve tekdüze görevleri takip ederek, yapılması gereken her şeyi yapmak çok fazla zaman alıcı olabilir. Otomasyon araçları bu konuda bize yardımcı olmaktadırlar. Ellp kullanımı çok kolay ve sadece birkaç dakika içinde yapılandırılabilir böyle bir uygulamadır.

Yeni Bilgisayar Asistanınız

Ellp, kendi kurallarınızı belirlemenize ve çok sayıda günlük aygıt görevlerini kolayca otomatikleştirmenize yardımcı olur. Ellp, ağırlıklı olarak bağlı uygulamalara uygulanan “eğer-bu-o zaman” konseptiyle kurulmuştur. Özellikle cihaz dizileriniz üzerinde yürütülen otomasyon görevlerini çalıştırmak için basit bir mantık kullanır.

Ellp, etiketli Facebook fotoğraflarınızı otomatik olarak tercih edilen bir klasöre kaydetme veya aynı dosyayı birden çok kez indirdiğinizde size bildirme gibi görevleri gerçekleştirecek şekilde yapılandırılabilir. Kulaklıklarınızı her taktığınızda YouTube’u açmak için bile yapılandırılabilir! Ellp ile olasılıklar (neredeyse) sonsuzdur.

Ellp, görevleri yürütmek ve otomatikleştirmek için bir kart sistemi kullanır. Kartlar, bir cihazın davranışını yöneten basit kurallardır. Örneğin, bir kart sabahın erken saatlerinde sesi susturabilir. ”Yani, cihazınızın hoparlörlerini kapatmak için programlandığı belirli bir süreyi belirtmenize izin verir. Kartlar, bilgisayarınızı açtığınızda web sitesi açma veya kulaklıklarınızı her taktığınızda belirli bir müzik çaları veya web sitesi açma gibi çeşitli otomasyon görevleri için ayarlanabilir.

Kart düzenleri, bir bakışta görevini tanımlamayı kolaylaştırır. Kartlar, güç kullanımı, depolama, performans ve güvenlik gibi genel konuları kapsayan kategorilere ayrılır. Kartların ayarlanması basittir ve kartlarınızı her bir kategoride yapılandırır ve hepsini ayarlarsınız. Eğer görevi manuel olarak yönetmek istiyorsanız ve seçtiğiniz herhangi bir zamanda görevler değiştirmek isterseniz, kartlar kapatılabilir.

Genel olarak, Ellp kullanımı çok kolay temiz görünümlü ve çekici bir uygulamadır. Ellp hafiftir, neredeyse hiçbir sistem kaynağını tüketmez ve benzer şeylerin yapıldığı şekilde yapılandırılabilen bir dizi kategoriye sahiptir.

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Ellp için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü