Connectify Hotspot 2018.4.0.39090
Connectify Hotspot

Connectify Hotspot 2018.4.0.39090

Connectify Hotspot programı ile, bilgisayarınızı WiFi Hotspot'una dönüştürebilir ve bilgisayarınızdaki internetinizi tüm cihazlarınızla paylaşabilirsiniz. Connectify Hotspot, ağınızdaki bağlantılarınızı yönetmeyi kolaylaştıran, anlaşılması kolay ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Connectify Hotspot
4.4 (88.57%) 7 oy

Connectify Hotspot programı indirilip kurulduktan sonra, yapılandırma işlemi çok hızlı bir şekilde yapılabilir. Connectify Hotspot programını çalıştırdıktan sonra adı, şifreyi, kullanmak istediğiniz WiFi cihazını, güvenlik modunu ve internet paylaşımını etkinleştirmek istediğinizi seçmenizi isteyecektir.

Uygulama ağınıza bağlı tüm cihazları keşfetmenize olanak tanır, böylece kablosuz ağınız üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz. Uygulama, sisteminizle eşleştirilen cihazlardan paylaşılan kaynakları keşfetme yeteneği gibi bazı güzel özelliklere sahiptir.

Genel olarak, Bağlantı Noktası iyi performans gösterir ve sağlam bir özellik listesine sahiptir. Uygulama acemi kullanıcılar için bile kolayca indirilip kurmak ve kullanmak için çok kolaydır.

Uygulamanın Pro ve Max sürümlerine geçerseniz “WiFi tekrarlayıcı modu, köprüleme modu ve 3G, 4G ve bağlı bağlantıları paylaşma yeteneği” gibi temel işlevlerden daha fazlasını kullanabilirsiniz

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *