• CD ve DVD Programları
  • Dosya Paylaşımı
  • Antivirüs ve Güvenlik
  • Masaüstü-Tema Prog.
Connectify Hotspot
0

Connectify Hotspot

Hemen Indir Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Connectify Hotspot programı ile, bilgisayarınızı WiFi Hotspot‘una dönüştürebilir ve bilgisayarınızdaki internetinizi tüm cihazlarınızla paylaşabilirsiniz. Connectify Hotspot, ağınızdaki bağlantılarınızı yönetmeyi kolaylaştıran, anlaşılması kolay ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Connectify Hotspot programı indirilip kurulduktan sonra, yapılandırma işlemi çok hızlı bir şekilde yapılabilir. Connectify Hotspot programını çalıştırdıktan sonra adı, şifreyi, kullanmak istediğiniz WiFi cihazını, güvenlik modunu ve internet paylaşımını etkinleştirmek istediğinizi seçmenizi isteyecektir.

Uygulama ağınıza bağlı tüm cihazları keşfetmenize olanak tanır, böylece kablosuz ağınız üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz. Uygulama, sisteminizle eşleştirilen cihazlardan paylaşılan kaynakları keşfetme yeteneği gibi bazı güzel özelliklere sahiptir.

Genel olarak, Bağlantı Noktası iyi performans gösterir ve sağlam bir özellik listesine sahiptir. Uygulama acemi kullanıcılar için bile kolayca indirilip kurmak ve kullanmak için çok kolaydır.

Uygulamanın Pro ve Max sürümlerine geçerseniz “WiFi tekrarlayıcı modu, köprüleme modu ve 3G, 4G ve bağlı bağlantıları paylaşma yeteneği” gibi temel işlevlerden daha fazlasını kullanabilirsiniz

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Connectify Hotspot için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü