• CD ve DVD Programları
  • Dosya Paylaşımı
  • Antivirüs ve Güvenlik
  • Masaüstü-Tema Prog.
Clean Space
0

Clean Space

Hemen Indir Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Bilgisayarınızı ne kadar çok kullanırsanız, bilgisayarınız rastgele çöp toplar. Bilgisayarınızın çöplüğü, önbellek, çeşitli programların geçici dosyaları, internet çerez dosyaları, internet tarama geçmişi, günlükler, index.dat dosyaları, kayıt defteri girdileri ve hatta Windows’un kendisi gibi birçok nesneye sahiptir. Genellikle, bu nesneler, gizli sistem klasörleri olmak üzere, bilgisayarınızın her yerine dağılmış durumdadır.

CleanSpace, tüm elektronik dijital çöplerinizi tamamen silmek ve çevrimiçi gizliliğinizi korumak için tasarlanmış güçlü / profesyonel seviye programdır.

Bilgisayarınızda biriken çöp dosyalar zaman içinde sisteminizi tıkayabilir ve Windows’u yavaşlatabilir ve bu süreçte gigabaytlarca değerli disk alanı boşa harcanabilir.

CleanSpace, Windows ve diğer tüm programlarınızın daha verimli çalışması için tek bir tuşla güvenli bir şekilde ve yukarıdaki tüm önemsiz şeylerden kurtulabilmenizi sağlar. CleanSpace ayrıca sizi hiç kimsenin geçmişteki çevrimiçi etkinliğinizi takip edemeyeceğinden emin olmanızı sağlar. CleanSpace, tüm silinmiş verilerin tamamen kurtarılamayacağını iddia eder, bu yüzden fiziksel olarak en azından, bilgisayarınız saldırıya uğramış olsa bile güvenli kalacaktır.

CleanSpace ayrıca web sitelerinin çevrimiçi olarak izlemek için kullandığı tüm tarayıcı çerezlerini kaldırır. Arayüz şık, modern ve kullanıcı dostu bir yazılımdır. Kurulumu basittir ve yazılımı kullanmak kolaydır. CleanSpace, çoklu endüstri ödülleri ve güvenlik blogcuları arasında yüksek puan almıştır.

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Clean Space için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü