• CD ve DVD Programları
  • Dosya Paylaşımı
  • Antivirüs ve Güvenlik
  • Masaüstü-Tema Prog.
Balabolka 2.15.0.758
4

Balabolka 2.15.0.758

Hemen Indir Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Balabolka bir Metin-Konuşma (TTS) programıdır. Sisteminizde yüklü tüm bilgisayar sesleri Balabolka için kullanılabilir. Ekrandaki metin WAV, MP3, MP4, OGG veya WMA dosyası olarak kaydedilebilir. Program pano içeriğini okuyabilir, belgelerin metnini görüntüleyebilir, font ve arka plan rengini özelleştirebilir, sistem tepsisinden ya da global kısayol tuşlarından okumaları kontrol edebilir.

Balabolka, Microsoft Speech API’sinin (SAPI) çeşitli versiyonlarını kullanır; hız ve perde dahil olmak üzere bir sesin parametrelerini değiştirmeye izin verir. Kullanıcı, sesin artikülasyonunun kalitesini iyileştirmek için özel bir ikame listesi uygulayabilir. Bu özellik, kelimelerin yazımını değiştirmek istediğinizde kullanışlıdır. Telaffuz düzeltmesi için kurallar normal ifadelerin söz dizimini kullanır.

Balabolka senkronize edilmiş metni harici LRC dosyalarına veya ses dosyalarının içindeki MP3 etiketlerine kaydedebilir. Bir bilgisayardaki veya modern dijital ses çalarlardaki bir ses dosyası çalındığında, metin eş zamanlı olarak görüntülenir (şarkılar için sözler gibi).

Desteklenen dosya formatları: AZW, AZW3, CHM, DjVu, DOC, DOCX, EML, EPUB, FB2, HTML, LIT, MOBI, ODS, ODT, PDB, PRC, PDF, RTF, TCR, WPD, XLS, XLSX.

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Balabolka 2.15.0.758 için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü