• CD ve DVD Programları
  • Dosya Paylaşımı
  • Antivirüs ve Güvenlik
  • Masaüstü-Tema Prog.
Ares Türkçe
0

Ares Türkçe

Hemen Indir Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Ares, kullanıcıların resim, video, uygulama, belge vb. dosyaları dijital ortamda paylaşabildikleri açık kod kaynaklı p2p Türkçe dosya paylaşım programıdır. Bu sanal topluluğun bir üyesi olarak kullanıcılar tarafından paylaşılan dosyaları arayabilir ve indirebilirsiniz. Ares en yeni sürüm BitTorrent protokolü ve Shoutcast radyo istasyonlarını da destekler. Yine AresTürkçe ile sohbet odalarına katılabilir, kanal açabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. En iyi mp3 indirme programlarından biridir. Aynı zamanda Türkçedir.

Ares Türkçe Programının Özellikleri:

Hızlı İndirme: Ares otomotik olarak birçok kullanıcıya ait kaynakları bularak indirme hızını artırır. mp3 leri hızlıca indirebilirsiniz. Güvenlik duvarları arkasında çalışarak yapılandırma gerektirmez.

Ses-Video Oynatıcısı: Ares’te henüz indirme işlemi devam ederken dosyaları önizleyebilir, çalma listesi oluşturabilir ve bu listeyi düzenleyebilirsiniz. Internet radyosu da desteklenmektedir.

Sohbet Odaları: Ares’te kendi chat odanızı oluşturabilir, diğer kanallara girebilirsiniz. Bunları dosyalarınız inerken yapabilirsiniz.

Güçlü Kitaplık Yöneticisi: Ares’te paylaştığınız dosyalar kitaplık bölümünde kategoriler halinde düzenlenir. Bu kategorilemeye göre dosyaları sıralayabilir, paylaşım ayarlarını değiştirebilirsiniz. Hızlı arama özelliği sayesinde yazdığınız anahtar kelime kolayca bulunur.

Açık Kod Kaynak: Ares %100 ücretsiz bir yazılımdır. Kaynak kodları serbest bırakılmıştır. Kodlama biliyorsanız programı kendinize göre değiştirebilir, eklemeler yapabilirsiniz.

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Ares Türkçe için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü