• CD ve DVD Programları
  • Dosya Paylaşımı
  • Antivirüs ve Güvenlik
  • Masaüstü-Tema Prog.
AIMP Classic 4.70.2236
0

AIMP Classic 4.70.2236

Hemen Indir Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

AimP ücretsiz bir müzik dinleme programıdır. Winamp’a eşdeğer görebiliriz. AIMP sistem kaynaklarını az tüketen, hafif fakat bir o kadar güçlü bir müzik programıdır.

AimP‘nin Bazı Özellikleri

AIMP, DirectSound-ASIO-WASAPI çıkışlarını destekler. 18 bant ekolayzır ve yerleşik ses efektlerine sahiptir. AC3. CDA,. AAC,.,. APE,. DTS,. FLAC,. BT,. MIDI,. MO3,. MOD,. M4A,. M4B,. MP1,. MP2,. MP3,. MPC,. MTM ,. OFR,. OGG,. RMI,. S3M,. SPX. TAK. TTA. umx,. WAV,. WMA,. WV. XM formatlarını oynatabilir. En iyi kalitede 32-64 bit ses işleyebilir. Winamp a alternatif olarak indirip kullanabilirsiniz.

AimP, yüksek işlevsellikte kullanıcı arayüzü taşımaktadır. Internetten radyo dinleme olanağı sağlar. Her dili desteklemektedir. Kolayca ses dosyalarının etiketlerini düzenleyebilir, şablon dosyalarını, dosya gruplarını hızlıca adlandırabilirsiniz.

Açtığınız çalma listeleriniz üzerinde dosyalarınızı arayabilirsiniz. Seçtiğiniz bir parçayı oynatmaya başlama zamanını belirleyebilir, yine Aimp üzerinde müzik dinledikten sonra bilgisayarınızın kapanma süresini ayarlayıp keyiflice uykunuza dalabilirsiniz.

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
AIMP Classic 4.70.2236 için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

Menüyü Kapat
Menü