• CD ve DVD Programları
  • Dosya Paylaşımı
  • CD ve DVD Programları
  • Masaüstü-Tema Prog.
Adobe Flash Player Chrome, Firefox IE ve Diğer
0

Adobe Flash Player Chrome, Firefox IE ve Diğer

Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
blankLoading...

Adobe Flash Player’ın Chrome, Firefox, Opera vd. ile Internet Explorer Sürümleri (Full)

Adobe Flash Player, son derece güçlü ve son derece uyarlanabilir çok platformlu bir istemci çalışma eklentisi olduğundan; hem son kullanıcıların hem de organizasyonların öncelikli tercihidir. Flash’ın birçok yeni özelliği vardır. Her yerde bulunan Web standardı olmaya devam etmektedir; bu yazılım tüm büyük Web tarayıcıları ile birlikte kullanılmaya devam etmektedir.

Adobe Flash Player, AMF, SWF, XML ve JSON gibi çeşitli veri formatlarını destekler. Flash Player tarafından desteklenen multimedya formatları arasında .MP3, .FLV, .JPEG, .GIF, .PNG ve .RTMP bulunur. Desteklenen diğer özellikler arasında hızlandırılmış grafik oluşturma, çok parçalı video kod çözme ve StageVideo için web kamerası desteği bulunmaktadır. Adobe Flash Player ayrıca korumalı HTTP Dinamik Akışı (HDS) kullanarak daha fazla gizlilik kontrolü sağlar.

Genel Özeliklleri:

  • Gelişmiş sıkıştırma teknolojisi ve çok iş parçacıklı video kod çözme, Yüksek Kaliteli, Düşük bant genişliği video sağlama.
  • Gelişmiş metin oluşturma motoru kullanarak net görsel metin oluşturma.
  • 3D hızlandırılmış grafik oluşturma.
  • Tam ekran moduyla Flash video, içerik ve uygulamaları gösterebilme.
  • Bevel, Glow, DropShadow, Blur, Displacement Haritası, Color Matrix, Convolution, Gradient Glow ve Gradient Bevel için çok sayıda filtre içeren gerçek zamanlı dinamik efektler.
  • Karışım modları, kontur iyileştirme ve radyal gradyan.

Adobe Flash player’ın çok yönlülüğü, hem metin hem de vektör grafikleriyle birleştirilebilen animasyonları çok iyi. Bu animasyonlar genellikle çok miktarda disk alanı gerektirmez ve Flash animasyonlarının içeriği, dosya boyutlarını daha da azaltmak için sıkıştırılabilir.

Adobe Flash Player, tüm büyük işletim sistemlerinde, tabletlerde, akıllı telefonlarda ve tarayıcılarda kullanılabilir ve size yüksek kaliteli dijital içerik sunar.

Benzer uygulamalar
Yapılan Yorumlar
Adobe Flash Player Chrome, Firefox IE ve Diğer için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

© Copyright 2009-2020 Bilgisayar Programları 

Sitemizin içeriğinin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz. Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyaları, öncelikle virüs kontrolünden geçirmeniz gerekmektedir.

Menüyü Kapat
Menü