WinSnap 4.6.0

WinSnap 4.6.0

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.5 Mb
ÜreticiNTWind
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (3.5 Mb)
17 kez indirildi

Puanlama

Güzel DeğilGüzel (Henüz Oy Verilmedi)
Loading...

WinSnap, bilgisayarınızda hızlı ve kolayca ekran görüntüsü almanızı sağlar ve yine kolayca; bu görüntüyü düzenlemenize yardımcı olur. Windows 7 ve Vista’daki Aero özelliğine destek verir, şeffaf arka plan ve tam dikdörtgen olmayan, oval köşeli pencereleri de kolayca yakalar. Winsnap ile gölge, yansıma, taslak, filigran, anında renk efektleri ekleyebilirsiniz. Dahili resim editörünün yetenekleri hoşunuza gidecektir.

Aşağıdaki resimde diğer ekran görüntüsü alan programlarla WinSnap karşılaştırılmış. Soldaki resimde köşelerin kaldığını, sağdaki Winsanp ile alınan ekran görüntüsünde ise yumuşak kenarları başarıyla yakalandığını göreceksiniz.

 

Windows için Gölge Etkisi ve Destek

WinSnap ile saydam pencere çerçeveleri, köşeleri yuvarlatılmış ve gölgeler ile olası tüm resimleri işleyebilir. Ayrıca, gölge efekti uygulayabilirsiniz

 

WinSnap’ın Diğer Birkaç Özelliği:

  • PNG şeffaflık, alfa kanal özelliği ile; gölge ve yansımaları yarı şeffaf yapabilir, kolayca görüntü birleştirme yapabilirsiniz.
  • Aynı anda birden fazla seçim yaparak, birden fazla görüntü yakalayabilirsiniz. (Örneğin, pencereler, diyaloglar, düğmeler).
  • Ekrana yerleştirip tekrar istediğiniz gibi birleştirebilirsiniz.. (CTRL tuşunu basılı tutun veya birden fazla pencere veya nesneleri seçmek için SHIFT. Ayrıca birden fazla ekran bölgelerde aynı şekilde (Bölge yakalama modunda) seçebilirsiniz.)
17 kez indirildi