You have downloaded this file 0 times in the last 24 hours, limit is 0.
Your file downloads total 0 in the last 24 hours, limit is 0.

ESET NOD32 Antivirus 11.1.149.0
İndir

Açıklama:

Eset NOD32 Antivirüs, ESET firması tarafından hazırlanmış, dünya çapında en çok kullanılan antivirüsler arasında yer alan, eski bir geçmişe sahip güvenlik programıdır. Virüslere, zararlı yazılımlara karşı bilgisayarınızı korumak kullanabileceğiniz; az sistem kaynağı tüketen bir yazılımdır. Nod32 Türkçedir.

Eset NOD32'nin Bazı Özellikleri:

ESET Live Grid: İnternet tehditlerine ve sosyal medya istismarcılarına karşı gerçek zamanlı koruma sağlar.

Oyun Modu: Dikkatinizi çevrimiçi oyun seanslarına ve önemli işlerinize vermenizi sağlar.

Güç Tasarruf Modu: Laptopunuzun pil ile çalıştığını farkederek zamanlanmış görevleri erteleyerek tasarruf etmenizi sağlar.

Akıllı Tespit: Gelişmiş sezgisel tespit teknolojisi henüz hiç görülmemiş zararlıları bile algılayarak sizi bilinmeyenden korur ve bilgisayarınıza zarar vermeden etkisizleştirir.

Eset NOD32 Gelişmiş Aygıt Yönetimi: Çıkarılabilir bellek, CD/DVD gibi tüm aygıtları takılır takılmaz tarar. Aygıtları üretici, boyut ve nitelik gibi özelliklerine göre engelleyebilir.

Gelişmiş HIPS Özelliği: Bu özellik gerçek uzmanlar için. Artık sisteminizin davranışlarını özelleştirebilirsiniz: Kayıt defteri, aktif işlemler ve uygulamalar için kurallar belirleyebilir ve güvenliğinize ince ayar yapabilirsiniz.

Minimum Kaynak Tüketimi: Eset NOD32 sürekli güvenlik sağlarken hızlı çalışan ve çok daha az kaynak tüketen akıllı bir ürün olmuştur.


Eset Nod32 Antivirüs Türkçe 64bit İndir (106 Mb)

Ekleyen:
admin (admin02)
Eklenme Tarihi:
13 Jan 2018
Dosya Boyutu:
100 Mb
İndirilme:
0
Dosya Sürümü:
11.1.149.0
Eklenme Tarihi:
13 Jan 2018
Beğenilme:
Toplam Oy:0
Dosyaya ilk yorumu yapmak için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.