You have downloaded this file 0 times in the last 24 hours, limit is 0.
Your file downloads total 0 in the last 24 hours, limit is 0.

Google Chrome 63.0.3239.132 Türkçe Final
İndir

Açıklama:

Google Chrome Final Türkçe versiyonudur. İnternet dünyasında; tarayıcı-web browser alanında da çıkışıyla beraber büyük bir yol kat etti Google!.. Sade, sekmeli tasarımı, hızlı ve kullanışlı yönü, sürekli artan eklentileriyle Chrome internet tarayıcısı büyük bir kullanıcı kesimini kendine çekmiş durumda.

Google Chrome'un Bazı Önemli Özellikleri:

Hız

Chrome mümkün olan her şekilde en hızlı tarayıcı olmak üzere tasarlandı. Masaüstünüzden başlaması hızlıdır, Web sayfalarını anında yükler ve karmaşık Web uygulamalarını ışık hızında çalıştırır.

Sadelik

Chrome'un tarayıcı penceresi kullanışlı, temiz ve sadedir. Örneğin, aynı kutudan arama ve gezinme yapabilir, sekmeleri hızlı ve kolay bir şekilde istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Güvenlik

Chrome, Web üzerinde daha güvenli olmanızı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bunun için kötü amaçlı yazılımlara ve kimlik avına karşı yerleşik koruma, en son güvenlik düzeltmelerine sahip olduğunuzdan emin olmanızı sağlayan otomatik güncellemeler ve diğer pek çok özellik sunar.

Oturum açma

Chrome'da oturum açmak yer işaretlerinizin, geçmişinizin ve diğer ayarlarınızın tüm bilgisayarlarınızda olmasını sağlar. Ayrıca tüm favori Google hizmetlerinizde otomatik olarak oturumunuzu açar.

Gizlilik

Chrome, gizli bilgilerinizin denetiminin sizde olmasını sağlarken çevrimiçi ortamda paylaştığınız bilgileri korumanıza da yardımcı olur.

Özelleştirme

Chrome'u özelleştirmenin ve tamamen size özel hale getirmenin pek çok yolu vardır. İnce ayarlar yapmak, Chrome Web Mağazası'ndan uygulama, uzantı ve tema eklemek çok kolaydır.

Ve diğer özellikler...

Chrome ayrıca, Türkçe ve tam sayfa çevirisi gibi kullanışlı pek çok özelliği yerleşik olarak barındırır ve Chrome Web Mağazası'ndan binlerce uygulamaya, uzantıya ve temaya erişim sunar. Chrome'un en sevilen özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinin.


Google Chrome 64bit İndir (46.6Mb)


 

Ekleyen:
admin (admin02)
Eklenme Tarihi:
16 Jan 2018
Dosya Boyutu:
42.7 Mb
İndirilme:
0
Dosya Sürümü:
63.0.3239.132
Eklenme Tarihi:
16 Jan 2018
Beğenilme:
Toplam Oy:0
Dosyaya ilk yorumu yapmak için lütfen giriş yapın ya da kayıt olun.