Ares 2.4.6

Ares 2.4.6

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.7 Mb
ÜreticiAresGalaxy
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (4.7 Mb)
254 kez indirildi

Puanlama

Güzel DeğilGüzel (Henüz Oy Verilmedi)
Loading...

Ares, kullanıcıların resim, video, uygulama, belge vb. dosyaları dijital ortamda paylaşabildikleri açık kod kaynaklı p2p dosya paylaşım programıdır. Bu sanal topluluğun bir üyesi olarak kullanıcılar tarafından paylaşılan dosyaları arayabilir ve indirebilirsiniz. Ares en yeni sürüm BitTorrent protokolü ve Shoutcast radyo istasyonlarını da destekler. Yine Ares ile sohbet odalarına katılabilir, kanal açabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. En iyi mp3 indirme programlarından biridir. Aynı zamanda Türkçedir.

Ares Programının Özellikleri:

Hızlı İndirme: Ares otomotik olarak birçok kullanıcıya ait kaynakları bularak indirme hızını artırır. mp3 leri hızlıca indirebilirsiniz. Güvenlik duvarları arkasında çalışarak yapılandırma gerektirmez.

Ses-Video Oynatıcısı: Ares’te henüz indirme işlemi devam ederken dosyaları önizleyebilir, çalma listesi oluşturabilir ve bu listeyi düzenleyebilirsiniz. Internet radyosu da desteklenmektedir.

Sohbet Odaları: Ares’te kendi chat odanızı oluşturabilir, diğer kanallara girebilirsiniz. Bunları dosyalarınız inerken yapabilirsiniz.

Güçlü Kitaplık Yöneticisi: Ares’te paylaştığınız dosyalar kitaplık bölümünde kategoriler halinde düzenlenir. Bu kategorilemeye göre dosyaları sıralayabilir, paylaşım ayarlarını değiştirebilirsiniz. Hızlı arama özelliği sayesinde yazdığınız anahtar kelime kolayca bulunur.

Açık Kod Kaynak: Ares %100 ücretsiz bir yazılımdır. Kaynak kodları serbest bırakılmıştır. Kodlama biliyorsanız programı kendinize göre değiştirebilir, eklemeler yapabilirsiniz.

254 kez indirildi