AIMP 4.11 Build 1841

AIMP 4.11 Build 1841

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8.7 Mb
ÜreticiArtem Izmaylov
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (8.7 Mb)
101 kez indirildi

Puanlama

Güzel DeğilGüzel (Henüz Oy Verilmedi)
Loading...

AimP ücretsiz bir müzik dinleme programıdır. Winamp’a eşdeğer görebiliriz. AIMP sistem kaynaklarını az tüketen, hafif fakat bir o kadar güçlü bir müzik programıdır.

AimP‘nin Bazı Özellikleri:

AIMP, DirectSound-ASIO-WASAPI çıkışlarını destekler. 18 bant ekolayzır ve yerleşik ses efektlerine sahiptir. AC3. CDA,. AAC,.,. APE,. DTS,. FLAC,. BT,. MIDI,. MO3,. MOD,. M4A,. M4B,. MP1,. MP2,. MP3,. MPC,. MTM ,. OFR,. OGG,. RMI,. S3M,. SPX. TAK. TTA. umx,. WAV,. WMA,. WV. XM formatlarını oynatabilir. En iyi kalitede 32-64 bit ses işleyebilir.

AimP, yüksek işlevsellikte kullanıcı arayüzü taşımaktadır. Internetten radyo dinleme olanağı sağlar. Her dili desteklemektedir. Kolayca ses dosyalarının etiketlerini düzenleyebilir, şablon dosyalarını, dosya gruplarını hızlıca adlandırabilirsiniz.

Açtığınız çalma listeleriniz üzerinde dosyalarınızı arayabilirsiniz. Seçtiğiniz bir parçayı oynatmaya başlama zamanını belirleyebilir, yine Aimp üzerinde müzik dinledikten sonra bilgisayarınızın kapanma süresini ayarlayıp keyiflice uykunuza dalabilirsiniz.

101 kez indirildi