ABBYY FineReader Home Edition 10

ABBYY FineReader Home Edition 10

LisansDemo
DilTürkçe
Dosya Boyutu111 Mb
ÜreticiABBYY
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (111 Mb)
115 kez indirildi

Puanlama

Güzel DeğilGüzel (Henüz Oy Verilmedi)
Loading...

ABBYY FineReader, ile herhangi bir basılmış metni bilgisayarınızda düzenleyebileceğiniz bir hale dönüştürmek için yeniden yazmayla vakit kaybetmenize gerek yoktur. ABBYY FineReader 10 Home Edition ile dijital kameranız veya cep telefonu kameranız bunu sizin için yapacaktır! FineReader, kitapların, dergi makalelerinin ve diğer evrakların taramalarını ve fotoğraflarını hızlı ve doğru bir şekilde düzenlenebilir bir bilgisayar dosyasına dönüştürecektir.

ABBYY FineReader 10 Home Edition Özellikleri:

Kâğıttan metin girerken zamandan tasarruf edersiniz. ABBYY FineReader, sıkıcı bir iş olan yeniden yazmaya gerek olmadan, basılmış belgelerinizi çeşitli düzenlenebilir biçimlere dönüştürür.

Yüksek kalitedeki sonuçlardan emin olursunuz. ABBYY’nin ödül kazanan tanıma teknolojisi sayesinde FineReader, metni en yüksek doğrulukla sunmakla kalmayıp, düzeni ve biçimlendirmeyi de yeniden oluşturmaktadır.

İşinizi tek bir tıklamayla yaparsınız. Daha kolay olamazdı: bir Hızlı Görev seçiniz ve birkaç saniye içinde sayfayı en çok kullandığınız uygulamada (Microsoft ® Word, Excel®, OpenOffice ® Writer, Adobe Acrobat Reader ve diğerleri) düzenliyor olacaksınız.

Taranmış belgelerin ve fotoğrafların kaynağı ne olursa olsun tanıtabilirsiniz. ABBYY FineReader tarayıcıdan, çok fonksiyonlu cihazlardan (MFP) ve dijital kameralardan gelen resimlerle baş eder. Hatta kütüphanede kitapları cep telefonun kamerasıyla çekebilir ve onları daha sonra tanıtabilirsiniz.

Birçok dilin üstesinden kolayca gelirsiniz. ABBYY FineReader, 179 dile kadar tanıma özelliğine sahiptir. Ayrıca her yeni belgeyi tanıttırırken dili elle seçme konusunda endişelenmenize gerek yok. “Otomatik Seçimi” seçerseniz FineReader dilleri kendisi algılar.

115 kez indirildi